Czy pomagamy w przygotowaniu pliku?

Tak, ale tylko przy zamówieniu online (może być z odbiorem osobistym). Na punktach dysponujemy najnowszą wersją programu WORD, jednak "od ręki" oferujemy tylko proste poprawki i eksport do PDF.

Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu marginesów do druku dwustronnego lub przygotowania do warunków uczelni, złóż zamówienie i prześlij nam plik do edycji. Przed wydrukiem otrzymasz plik PDF - do sprawdzenia, czy wszystko jest zgodnie z oczekiwaniami. Koszt prostych edycji to przeważnie ok. 10 PLN, bardziej skomplikowane edycje wyceniamy w systemie 40 PLN/h.

 

Czy mamy odpowiednie oprawy prac?

Tak, oferujemy wszystkie oprawy wymagane na wydziałach uczelni, twarde i miękkie, klejone i bindowane. Oprawy twarde dostępne są z napisami lub z LOGO dowolnej uczelni, w standardowych kolorach: granatowy, bordo, zielony, czarny oraz w kilku kolorach niestandardowych.

Złocone napisy i logotypy dostępne są tylko dla wybranych wzorów, szczegóły w formularzu zamówienia. Inne wzory możemy wykonać grawerem laserowym bez złocenia, na podstawie projektu z pliku PDF.

 

Czy mamy odpowiednie miękkie oprawy z czerwoną stroną wymaganą na Uniwersytecie Medycznym?

Tak, mamy prefabrykowane rozwiązanie, wliczone w koszt oprawy. Nie trzeba dodatkowo przygotowywać jej w pliku z pracą.

 

Czy są zniżki dla studentów przy druku pracy?

Tak, ale tylko w Gdańsku. Szczegóły poniżej.

 

Czy można nagrać pracę na CD?

Tak, koszt to 4,90 PLN (zawiera koszt płyty CD), mamy też kieszonki wklejane do oprawy (4,90 PLN). Oferujemy też wersję z nadrukiem na płycie lub na kopercie.

 

Jak przygotować pracę do druku?

Przygotowaliśmy PORADNIK jak przygotować pracę w PDF oraz jak ustawić marginesy lustrzane i numerację stron.

W przypadku problemów oferujemy odpłatną pomoc w przygotowaniu, wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w zamówieniu online.

 

Ile kosztuje druk pracy licencjackiej, magisterskiej, inżynierskiej, dyplomowej?

Koszt jest taki sam niezależnie od rodzaju pracy i jest uzależniony od ilości stron oraz rodzaju oprawy. Przybliżony koszt można wyliczyć korzystając z kalkulatora (nie uwzględnia zniżek dla studentów). Dokładny koszt wyliczamy po analizie pliku przez pracownika obsługi.

 

Jak zamówić druk i oprawę pracy?

Pracę można zamówić osobiście w punkcie lub online, z odbiorem osobistym lub dostawą.

Przy odbiorze osobistym akceptujemy płatności kartą i gotówką.

Przy zamówieniach z dostawą udostępniamy płatności e-przelewami, kartą i BLIK-iem.

Zamówienie online składane jest za pomocą formularza, podzielonego na kategorie:

  • Oprawa Twarda, z pełną ofertą okładek twardych, do zamówienia z drukiem
  • Oprawa Miękka, z ofertą opraw klejonych i bindowanych wraz z drukiem
  • Oprawa Pamiątkowa, do zamawiania personalizowanych opraw z tytułem pracy i nazwiskiem autora
  • Płyta CD z nagraną pracą, z ofertą nagrania i nadruku na płytach dołączanych do pracy
  • Inne wydruki, do wszelkich druków nie związanych z powyższymi kategoriami

Ile trwa druk i oprawa pracy dyplomowej?

Prace drukowane "od ręki" w punkcie to ok. 15 minut, zależnie od ilości egzemplarzy. W przypadku opraw twardych innych niż granatowe lub grawerowanych czas realizacji może być dłuższy - wszystko zależy od aktualnej dostępności danego wzoru na punkcie. W przypadku braków dorabiamy oprawy na następny dzień.

Zamówienia online realizujemy w drugiej kolejności, przeważnie są gotowe w ciągu 1-2 godzin. W sezonie prac termin ten może ulec wydłużeniu, aktualne terminy podajemy zawsze obok formularza zamówienia.

Zamówienia z dostawą, opłacone do godziny 12.00, są nadawane tego samego dnia. InPost dostarcza je w ciągu 1-2 dni. W sezonie prac termin ten może ulec wydłużeniu.